O NÁS

Naše obchodní společnost byla založena za účelem distribuce drogistického zboží a jejím vlastníkem je výhradně český kapitál.

Naším posláním je oslovit co nejširší okruh zákazníků dodávat jim zboží prvořadé kvality za ceny mnohem nižší, než nabízí klasická obchodní síť. Samozřejmou součástí naší nabídky je doprava zboží přímo do místa bydliště zákazníků.

Našimi obchodními zástupci jsou odborníci, jejichž odpovědný přístup a profesionální vystupování pomáhá vytvářet dobré a dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky.

Spolupracujeme s význačnými výrobci, u nichž je zaručena stálá jakost produktů. Všichni působí na trhu již delší dobu a mají zkušenosti s aplikací nemodernějších metod výroby.

Po více než osmiletém působení na trhu jsou výrobky značky IN k dostání na celém území Moravy, kde oslovujeme téměř 1,5 mil. zákazníků. Hlavní distribuční střediska jsou nyní v Ostravě, Olomouci a Kroměříži. Denně tak vysíláme přes 24 vozů, abychom uspokojili rostoucí poptávku po výrobcích značky IN.

Přibližně každých osm týdnů obchodní zástupci firmy opětovně navštíví lokalitu Vašeho bydliště, abyste měli možnost znovu si naše výrobky pohodlně zakoupit.

Pokud je pro Vás tento interval z jakéhokoli důvodu nevhodný, můžete si zboží individuálně objednat na naší infolince nebo na našich www stránkách.